ENTRIES 

A Run With No Witty Name

                           REGISTRATION: 0700 hrs.

                           RACE START: 07300hrs

1. Simon Underwood

2. Meryn BENT - Lliswerry Runners

3. Sarah BENT - Lliswerry Runners

4. Sam GILSON

5. Gill BATTEN - Cleeve Ladies

6. Carole ARMITAGE

7. Dean BAILEY

8. Stephen YOUNG

9. Becky LONG

10. Emily JACABS - Collett Park Dark Runners

11. Sue BALDRY

12. Kat SMART - Poole AC

13. Dan RIDLEY

14. Peter RICKMAN - New Forest Runners

15. Nicola APPLEGATE - Avon Valley Runners

16. Christina SEARLE - Muddy Runners

17. Leslie HUSBAND - Canicross entry

18. Anne KRUSE - Canicross entry

19. Alie MADDERS - Bad Boy Running Club

20. Sophie BEDFORD - Canicross entry

21. Emma KAASHOEK

22. Moshe BLUMBERG - Hungerford Hares RC

23. Becky CRAIG - Canicross New Forest - Canicross entry

24. Jason KING

25. Nicole FARMER - 

26. Karen WHYTE

27. Mike TERRY

28. Tony HAMILTON - Salisbury Tri Club

29. Lorraine HEWETT - Canicross entry

30. Jonny COLLINS

                           REGISTRATION: 0730 hrs.

                           RACE START: 0800hrs

31. Hannah LITTLE

32. David Pierce-Myers

33. David RICHARDS - Vegan Runners UK

34. Sandra PRICE

35. Trish ROBSON

36. Simone EVANS

37. Jenny Paul - Ardeley Runners - Canicross entry

38. Lucy SCATTERGOOD

39. Bryan STICKLER - Calne SMaRTT

40. Mike BRYCE - Almost Athletes

41. Natasha BREEN

42. Debbie HATCH

43. Jack BOWEN

44. Katy PARSONS - Salisbury Tri Club

45. Gareth JOHNSON - Warminster Running Club - Canicross entry

46. Peter SHAW - Avon Valley Runners

47. Sue RIMES - Canicross entry

48. Gemma WELLSTEAD - Lonely Goat RC

49. Nicole JEFFORD - Falkland Trail Runners - Canicross entry

50. Neil DOUTHWAITE - Crook A .C

51. Phillipa CROOKE - Running for Time

52. Scott MORDEW - Lytchett Manor Striders

53. Claire SPENCER - Canicross entry

54. Ian KILGARRIFF - TACH - Canicross entry

55. Richard BAGSHAW

56. Ben DAVIDSON - Poole Runners

57. Christine KINSELLA

58. Chris MINTON

59. John GUY

60. Kevin JAMES - Chippenham Tri

 

                           REGISTRATION: 0800 hrs.

                           RACE START: 0830hrs

61. Chris MAPLE - City Of Salisbury AC & RC

62. Stuart James CAMPBELL

63. Jenna HARTLEY - City Of Salisbury AC & RC

64. Laura JACKSON - Lonely Goat RC

65. Sarah MORRIS - Clapham Chasers

66. Fiona McLEAN - Chard Road Runners

67. Rod McLEAN - Chard Road Runners

68. Stuart McLEAN - Chard Road Runners

69. Natalie KNIGHT - New Forest Runners

70. Max BARNETT

71. Edwina SHARAZIAN

72. James BROOMFIELD

73. Jaqueline RUTTY - Canicross entry

74. Mat PARKER

75. Alwyn ROYALL - Chippenham Harriers

76. Helen PEMBERTON

77. Charles FAIRCLOUGH - Stonehenge Striders - Canicross entry

78. Elaine FAIRCLOUGH - COSARC

79. Andy BROADFIELD

80. Jenefer TAYLOR - Vegan Runners UK

81. Roz Brooker - Running 4 Time

82. Jacqui IVES - Run Happy Dorset

83. Dan BRICE - Swindon Striders

84. Chris LEWIS - Wroughton Whippets

85. Guy COLLIS

86. David PARSONS

87. Storm-Dominique HAYWARD - Team Bath Athletic Club

88. Carole LOADER - Bournemouth Joggers

89. Emma HAYWOOD - Bournemouth Joggers

90. Adam BRADBURN - Canicross entry

                           REGISTRATION: 0830 hrs.

                           RACE START: 0900hrs

91. David JAMES

92. Sara FABIEN - TRA

93. Mark ROSE - Lonely Goat RC

94. Hannah HOARE

95. Martin DRAPER - Quantock Harriers

96. Fran PRATT - TACH

97. Jill BLOW - Tri-2-Run

98. Mike WAINWRIGHT

99. Andrew McLAREN - Canicross Entry

100. Kat QUINTON

101. Chris REDFERN - Tewkesbury Running Club

102. Bryn SAUNDERS

103. Sara ELLIOTT - Frome Running Club

104. Fiona NORRIS - Frome Running Club

105. Pat BENNETT

106. Tony CSOKA

107. Roger DEVEREUX - Fac Off

108. Rosalind CONLON

109. Paul BOLTON

110. Mick FARRAR - Avon Valley Runners

111. Caroline WATSON - Avon Valley Runners

112. Joseph WILLIAMS - Devizes Running Club

113. Jacki WALKER

114. Rosie HARDY - Drain Dwellers - Canicross entry

115. Gina HAYTER - Drain Dwellers - Canicross entry

116. Christina SEARLE - Muddy Runners

117. Raymond SEARLE - Perham Collective

118. Andrew PATETRSON - Trail Cows - Canicross Entry

119. Michelle ATTRIDGE

120. Martyn TOMKINSON

                           REGISTRATION: 0900 hrs.

                           RACE START: 0930hrs

121. David RYAN

122. Kevin TACK

123. Paul BARNES - Fulham Running Club

124. Fran LIGHT - Alton Runners

125. Martyn DAW

126. Kirstie CARR

127. Gemma SMITH - Vegetarian Cycling & AC

128.

129.

130.

131.

132.

133.

134.

135.

136.

137.

138.

139.

140.

141.

142.

143.

144.

145.

146.

147.

148.

149.

150.

                           REGISTRATION: 0930 hrs.

                           RACE START: 1000hrs

151. Jennifer ANSARI - Lonely Goat RC

152.

153.

154.

155.

156.

157.

158.

159.

160.

161.

162.

163.

164.

165.

166.

167.

168.

169.

170.

171.

172.

173.

174.

175.

176.

177.

178.

179.

180.

                           REGISTRATION: 1000 hrs.

                           RACE START: 1030hrs

181.

182.

183.

184.

185.

186.

187.

188.

189.

190.

191.

192.

193.

194.

195.

196.

197.

198.

199.

200.

201.

202.

2-3.

204.

205.

206.

207.

208.

209.

210.

                           REGISTRATION: 1030 hrs.

                           RACE START: 1100hrs

211.

212.

213.

214.

215.

216.

217.

218.

219.

220.

221.

222.

223.

224.

225.

226.

227.

228.

229.

230.

231.

232.

233.

234.

235.

236.

237.

238.

239.

240.

 Crooked Tracks Wiltshire - created with Wix

Company No 10894694